In De Wilg winkel kun je allerlei leuke tweedehands spullen kopen voor kleine prijzen. Van kleding en sieraden tot potten en pannen. Kom gerust eens langs, en wie weet zit er iets leuks voor je bij!
Elke dinsdag- woensdag- en donderdagmiddag geopend tussen 13.00 -14.30.00 uur.
Let Op: er kunnen niet teveel mensen tegelijk de winkel in. Haal een entreekaart bij de receptie.
De Wilg winkel is geopend van 13.00 -15.00 uur.
We vinden het leuk om gebruikte spullen te krijgen, maar de winkel is niet heel groot en er is niet veel ruimte voor opslag. We moeten daarom een selectie maken. Heb je leuke spullen die schoon, compleet en klein zijn? Zoals dingen voor in de keuken, op kantoor, sieraden, een plantje, accessoires voor in huis of spelletjes? Neem dan contact op met Evi Stokx. Zij kijkt wat zij voor de winkel kan gebruiken.
Wat niet geschikt is voor onze winkel zijn:
– apparaten
– spullen die vies en stuk zijn
– spullen die incompleet zijn
– grote spullen. Zoals groter dan 70-100 cm.
– meubels
– eten en drinken.
We zoeken samen de gezelligheid op – elk seizoen heeft een eigen thema. Knutsel iets leuks in elkaar, kijk een film, of misschien speel je een bordspel? We bedenken samen wat we gaan doen! Doe jij ook mee?
Gezellig een bakkie doen en een praatje maken met elkaar
Kom gezellig langs voor een kopje koffie/thee en een praatje.